Systemy przywoławcze i przyzywowe dla szpitali, więzień i nie tylko

Systemy przyzywowe mają zastosowanie we wszystkich miejscach, gdzie może zaistnieć konieczność niesienia pomocy człowiekowi przebywającemu w danej placówce np.: w szpitalach. Są to również sanatoria, domy pomocy społecznej, domy opieki i więzienia. Szybka i precyzyjna komunikacja nap.: w formie dyskretnych wiadomości na pager, poprawia wyniki pracy niezależnie od branży. Systemy przyzywowe docenia też gastronomia, gdzie również z powodzeniem funkcjonują systemy przywoływania obsługi i systemy przywoływania klienta.

Systemy przywoławcze i przyzywowe dodatkowe udogodnienia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami systemy przyzywowe muszą działać w ramach niezależnej sieci. Istnieje również możliwość podłączenia do niej dodatkowych urządzeń, które przydają się podopiecznym np.: obsługi TV i radia, sterowanie oświetleniem, połączenia telefoniczne. Z pewnością poprawia to komfort pobytu w placówce. Z kolei w branży gastronomicznej wykorzystuje się table trackery, które usprawniają pracę kelnerów. Mogą one wibrować, świecić lub wydawać sygnały dźwiękowe.

Systemy przywoławcze i przyzywowe fachowe doradztwo i szybki montaż

Systemy przywoławcze i przyzywowe działają niezawodnie i są łatwe w obsłudze. W miarę rozrastania się firmy można je dowolnie rozbudowywać. Powiadomienia w tym samym czasie może otrzymywać nawet kilkaset osób. Wychodzimy z założenia, że oferowana przez nas usługa musi w 100% spełniać oczekiwania klienta zarówno pod względem funkcjonalności, jak i możliwości finansowych. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli potrzebują Państwo niezawodnego systemu przyzywowego. Wystarczy nam powiedzieć, czego Państwo potrzebują, a o całą resztę zatroszczą się nasi fachowcy. Teletechnika, automatyka i elektrotechnika nie mają przed nami tajemnic. Naszą wiedzą z przyjemnością podzielimy się z Państwem i przygotujemy system przyzywowy na miarę Państwa oczekiwań.