Stacje transformatorowe gwarancja niezakłóconego zasilania

Sprawny transformator to gwarancja niezakłóconej pracy urządzeń. Ma to duże znaczenie zarówno w zakładach przemysłowych, gdzie przerwy w dostawach prądu, czy awarie generują dotkliwe straty, jak i gospodarstwach indywidualnych. Brak lodówki, czy niemożność prowadzenia pracy zawodowej doskwierają wielu osobom na co dzień. Stacje transformatorowe pozwalają zapobiegać takim problemom. Wykorzystywanie własnej stacji transformatorowej pozwala również zmniejszyć rachunki za prąd. Opłaty dystrybucyjne mogą zmaleć od 30% do nawet 70%, w zależności od mocy i poboru prądu.

Bezawaryjne stacje transformatorowe różnej mocy i na różnych podstawach

Stacje transformatorowe (nazywane też „stacjami trafo” lub „trafostacjami”) zapewniają bezawaryjne dostawy prądu do odbiorców dzięki zabezpieczeniom w postaci analizatorów. Oferowane przez nas stacje transformatorowe spełniają wymagania Zakładów Energetycznych. Są zgodne z przepisami Unii Europejskiej, bezpieczne dla środowiska i przechodniów, ognioodporne. Elastycznie dopasujemy się również do Państwa oczekiwań estetycznych. Dobierzemy kolor elewacji do dachu, czy ścian budynku przy którym na stanąć stacja transformatorowa.

Stacje transformatorowe pełna usługa z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy

Noszą się z Państwo z zamiarem modernizacji bądź zainstalowania stacji transformatorowej? Wykonujemy montaż stacji z obsługą zewnętrzną, jak i wewnętrzną, w obudowie metalowej i betonowej. Na życzenie przygotujemy również dokumentację do zakładu energetycznego. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W dziedzinie elektrotechniki proponujemy również przeprowadzenie projektów w zakresie sieci i instalacji elektrycznych, lokalizacji tras kablowych i pomiarów elektrycznych. Zapraszamy do współpracy. ElTechCom to ponad dziesięć lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów.