Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu – dlaczego warto je mieć?

Dobry system sygnalizacji włamania i napadu SSWiN to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa. Nie da się w 100% wyeliminować niepożądanych zdarzeń, ale zawsze warto się na nie odpowiednio przygotować. Należy do tego montaż systemu SSWiN, gdzie w razie wykrycia niepożądanej osoby system przekazuje o tym informację do odpowiednich osób i np.: agencji ochrony.

Inteligentne systemy sygnalizacji włamania i napadu

System sygnalizacji włamania i napadu działa w oparciu o czujnik ruchu i może również współdziałać z systemem regulującym oświetlenie, rolety, ogrzewaniem, systemem alarmowych lub telewizją przemysłową. Na obiektach, gdzie liczy się estetyka, bądź niemożliwe jest rozłożenie okablowania, system sygnalizacji włamania i napadu może działać w wersji bezprzewodowej. Nie ma to żadnego wpływu na efektywność.

System sygnalizacji włamania i napadu sprzęt zgodny z atestami i normami

Jeśli potrzebują Państwo systemu sygnalizacji włamania i napadu, zapraszamy do kontaktu z nami. Fachowo doradzimy przy wyborze sprzętu i rozwiązań, które uwzględnią specyfikę Państwa firmy. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania dla małych przedsiębiorstw, domów jednorodzinnych, a także dużych obiektów, gdzie dodatkowo możemy poszerzyć obsługę np. o kontrolę dostępu, rejestrację czasu pracy, systemy telewizji przemysłowej, czy systemy oddymiania. Pracujemy na urządzeniach renomowanych producentów posiadających wszystkie niezbędne atesty. Jeśli potrzebny jest Państwu system sygnalizacji włamania i napadu to jesteście w dobrych rękach. Dla nas liczy się Państwa komfort i bezpieczeństwo. Szybko przygotujemy dla Państwa ofertę z wyceną, a następnie zamontujemy system sygnalizacji włamania i napadu. Jeśli interesują Państwa dodatkowe nasze usługi z dziedziny automatyki, teletechniki, czy elektrotechniki z przyjemnością przedstawimy szczegóły na bezpośrednim spotkaniu, telefonicznie lub mailowo. Powierzając nam zlecenie, możecie spać spokojnie i cały czas i uwagę poświęcić swojej pracy. ElTechCom to pewność, rzetelność i zaufanie!