Instalacje radiowo-telewizyjne pełen komfort codziennego relaksu w Państwa domu lub firmie

Nikt z nas nie wyobraża sobie dnia codziennego bez radia, czy telewizji. Funkcjonalna antena nie ma wpływu na wygląd budynku, a dobrze dobrane okablowanie pozwala na podpinanie nowych urządzeń bez potrzeby uciążliwej przebudowy całej instalacji. Oferujemy Państwu montaż i usługi serwisowe i gwarancyjne instalacji radiowo-telewizyjnych RTV-SAT. Dobierzemy najbardziej odpowiedni typ okablowania. Zapewnimy komplet niezbędnych urządzeń i akcesoriów: anteny i przewody instalacyjne, zwrotnice, gniazda, multiswische i modulatory.

Instalacje radiowo-telewizyjne od A do Z

Można nam także powierzyć przebudowę istniejących instalacji starszego typu. Bez problemu zgramy w jeden system kamery monitorujące, instalację radiowo-telewizyjną i system sygnalizacji włamania i napadu. W budynkach wielorodzinnych zapewniamy niezbędny projekt zbiorczej instalacji radiowo-telewizyjnej.

Instalacje radiowo-telewizyjne dla estetyki budynku

Montaż zbiorczej anteny znacznie poprawia wygląd budynku z zewnątrz, ponieważ nie pojawiają się przy oknach lub na balkonach indywidualne anteny satelitarne. Pozwala to również na wyeliminowanie zniszczeń dachu i elewacji spowodowanych nieprawidłowym montażem. Poprawia się także jakość odbioru telewizji naziemnej analogowej i cyfrowej DVB-T oraz programów satelitarnych, bo do montażu systemu radiowo-telewizyjnego wykorzystywany jest profesjonalny sprzęt bardzo dobrej jakości. Instalacje Radiowo-Telewizyjne to nie jedyny obszar, w którym się specjalizujemy. Masz oferta obejmuje pełen zakres usług w dziedzinie teletechniki, elektrotechniki i automatyki. Możemy dla Państwa zaprojektować i wdrożyć dowolny system sygnalizacji włamania i napadu, przeciwpożarowy, oddymiania, telewizji przemysłowej. Nasze rozwiązania to zawsze odpowiedź na Państwa potrzeby. Nie stosujemy gotowych szablonów. Jesteście Państwo zainteresowani? Zapraszamy, nasi fachowcy czekają na telefon lub mail od Państwa!