Rozdzielnice elektryczne w każdym domu i firmie

Rozdzielnice elektryczne to niezbędny element dobrze zaprojektowanej i bezpiecznej rozdzielni elektrycznej. Rozdzielnice elektryczne znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Ich zadaniem jest rozdzielanie energii elektrycznej. W niej skupiają się obwody i połączenia z urządzeniami sterującymi. Rozdzielnice elektryczne zna każdy z nas. Skrzynka, w której znajdują się „korki” to nic innego jak właśnie rozdzielnica elektryczna.

Rozdzielnice elektryczne doświadczeni monterzy i elektrycy

Nasze usługi obejmują przygotowanie różnego typu rozdzielnic m.in.: rozdzielnic do mieszkań np.: rozdzielnic podtynkowych i natynkowych, budowlanych, gniazdowych, rozdzielnic skrzynkowych, stacjonarnych, uniwersalnych i niskiego napięcia. Nasi monterzy i elektrycy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, by przygotować rozdzielnice elektryczne nN i SN w pełnym zakresie prądowym. Obejmują one również elementy ochronne typu: bezpiecznik elektryczny, wyłącznik instalacyjny, wyłącznik różnicowoprądowy, ogranicznik przepięć. Pod rozdzielnię elektryczną podpinamy też urządzenia do pomiaru, czyli licznik energii elektrycznej. Pracujemy na prefabrykatach znanych światowych producentów: EMITER, HAGER POLO, HENSEL POLSKA, PAWBOL, PCE POLSKA czy SCAME-POLSKA.

Rozdzielnice elektryczne w pełnym zakresie prądowym i nie tylko

Rozdzielnice elektryczne to obok instalacji odgromowych, stacji transformatorowych, projektów w zakresie sieci i instalacji elektrycznych jedna z naszych podstawowych usług w zakresie elektrotechniki. Oferujemy także pełen zakres usług w dziedzinie automatyki i teletechniki np.: systemy sterowania i wizualizacji, a także systemy przeciwpożarowe, systemy oddymiania, systemy domofonowe i wideodomofonowe. ElTechCom to firma z wieloletnim doświadczeniem, której można zaufać. Państwa zlecenie zostanie wykonane terminowo i solidnie. Chętnie doradzimy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań i zajmiemy się fachowo realizacją usługi.