Kontrola dostępu niezbędna dla pełnego bezpieczeństwa danych, mienia i osób

Urządzenia pozwalające na kontrolę dostępu są niezbędne w wielu instytucjach przetwarzających dane wrażliwe np.: bankach, ośrodkach zdrowia, szkołach, firmach ubezpieczeniowych. Korzystają z nich duże firmy i małe przedsiębiorstwa. Systemy te z powodzeniem zdają egzamin w dużych kompleksach, jak i na pojedynczych obiektach np.: w magazynie, serwerowni, czy hali produkcyjnej. Można je spotkać też w ośrodkach sportowych, na parkingach, czy wyciągach narciarskich. Nasza firma posiada w sprzedaży urządzenia o szerokim spektrum zastosowań. Urządzenia KD (kontroli dostępu) mogą pracować w różnych warunkach, posiadają menu w kilku językach i pozwalają na ustalenie kilku poziomów dostępu.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Karty kontroli dostępu można też połączyć z czujnikami rejestrującymi czas pracy. Te nowoczesne rozwiązania również znajdą Państwo w naszej ofercie. Oprócz nich oferujemy także najpopularniejsze rozwiązania na rynku, czyli: czytniki zbliżeniowe, zamki szyfrowe i czytniki biometryczne (tęczówka oka, odcisk dłoni, głos, układ żył w dłoni, siatkówka oka) oraz transpondery zbliżeniowe. Zaawansowane systemy kontroli dostępu pozwalają również na identyfikację samochodów i przedmiotów, rozpoznają teksty. Właściwa konfiguracja systemu kontroli dostępu pozwala uniknąć szeregu problemów związanych z obecnością osób nieupoważnionych.

Kontrola dostępu i inne dedykowane rozwiązania z zakresu telechniki

Nasza firma EltechCom specjalizuje się w projektowaniu i budowie systemów teletechnicznych dla firm i osób indywidualnych. Zakres usług obejmuje również rozwiązania w zakresie elektrotechniki i automatyki. Są to np.: systemy telewizji przemysłowej, wideodomofonów, instalacje radiowo-telewizyjne, elektroniczne systemy obsługi klienta. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Cieszą nas pozytywne opinie klientów. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego dostawcy bardzo dobrego sprzętu, jesteśmy do dyspozycji.