Centrale telefoniczne wiodących producentów i w konkurencyjnej cenie

Nowoczesna centrala telefoniczna to niezbędne narzędzie, które umożliwia prowadzenie rozmów z wewnętrznymi i zewnętrznymi numerami. Urządzenia te pozwalają także na manualne przełączanie rozmów przychodzących np.: na recepcję bądź do sekretariatu i kierowanie ich do konkretnych numerów. W każdej z oferowanych przez nas central telefonicznych można zainstalować dowolną zapowiedź głosową po polsku lub w obcym języku. Jeśli szukacie Państwo centrali telefonicznej, zapraszamy. Instalujemy cyfrowe i analogowe centrale telefoniczne dla zakładów pracy, instytucji, klientów indywidualnych. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w telekomunikacji

Centrala telefoniczna, której potrzebujesz

Oferujemy centrale telefoniczne wiodących firm np.: Siemens, Panasonic, Platan, Slican, które zapewnią bezawaryjną eksploatację, a także pozwalają ograniczyć koszty prowadzenia rozmów telefonicznych. Nowością w ofercie central telefonicznych są centrale oparte na systemie VoIP. Jest to doskonałe rozwiązanie we wszystkich miejscach dysponujących dostępem do szerokopasmowego internetu. To rozwiązanie zdobywa coraz większą popularność, bo nie wymaga rozbudowanego systemu okablowania, a jest wydajne i bezawaryjne, tańsze w utrzymaniu i wdrożeniu. Do centrali VoIP można podłączyć też inne urządzenia np.: fax2mail, mail2fax. System też pozwala też na prowadzenie wideo rozmów i współpracuje z bazami danych, czy CRM-em.

Niezawodna centrala telefoniczna

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie teletechniki m.in.: systemów domofonowych i wideodomofonowych, systemów oddymiania, telewizji przemysłowej. Jeśli interesują Państwa inne obszary naszej działalności, z przyjemnością przybliżymy je w ofercie mailowej lub przedstawimy w rozmowie telefonicznej. Sprawdźcie naszą ofertę, bo z teletechniką jesteśmy za pan brat!