Telewizja przemysłowa pełna rejestracja dźwięku i obrazu

Telewizja przemysłowa CCTV to zaawansowane technologicznie rozwiązania, które umożliwią Państwu rejestrację obrazu i dźwięku, a także możliwość ich odtworzenia w dowolnym czasie i miejscu. Dane zapisywane są na dysku zewnętrznym, w pamięci urządzenia lub transferowane przez internet na dowolny nośnik. Oferowany przez nas sprzęt pozwala na nagrywanie w różnych warunkach np.: w świetle dziennym, w nocy. W zależności od potrzeb kamera uruchamia się na czujnik ruchu aktywując alarm lub w określonych godzinach. Dobierzemy dla Państwa najbardziej efektywny system telewizji przemysłowej, co pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko potencjalnych kradzieży, zniszczeń i innych niepożądanych zdarzeń. Wykonanie projektu jest poprzedzone analizą Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

Telewizja przemysłowa projektowanie, montaż, serwis i konserwacja

W naszej ofercie telewizji przemysłowej proponujemy pełen asortyment produktów wyłącznie od sprawdzonych producentów, które pozwalają na zbudowanie profesjonalnego i efektywnego systemu rejestracji dźwięku i obrazu w różnych obiektach przemysłowych. Są to m.in.: profesjonalne rejestratory oraz kamery cyfrowe w technologii IP, ukryte, szybkoobrotowe, kopułkowe, z promiennikiem IR.

Dlaczego jesteśmy najlepsi w montażu telewizji przemysłowej?

Jeśli rozważają Państwo założenie telewizji przemysłowej, to nie mogliście lepiej trafić. Od lat specjalizujemy się w instalacji systemów teletechnicznych i jak nikt potrafimy doradzić, jakie urządzenia dobrać i jak zaprojektować system, tak by w pełni spełniał Państwa oczekiwania. Naturalnie, jesteśmy również do Państwa dyspozycji w trakcie eksploatacji urządzeń, awarii, czy potrzeby rozbudowy lub modernizacji systemu telewizji przemysłowej w celu ochrony Państwa domu, firmy, czy innego dowolnego obiektu. Z przyjemnością zaprezentujemy także inne nasze urządzenia. Doradzamy i instalujemy również domofony, widoedomofony, systemy oddymiania, urządzenia do kontroli dostępu i systemy sygnalizacji przeciwpożarowej.